event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 01 - J-80 Fleet - 13 april

Start: J/80, Finishes: Place, Time: 1920, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 708 Joyride   Torsten Nullmeier J-80 1.0 1:24:55 1:24:55
2 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 2.0 1:30:08 1:30:08
3 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 3.0 1:32:05 1:32:05
4 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 4.0 1:33:56 1:33:56
5 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 5.0 1:36:28 1:36:28

WAC 01 - ORC A Fleet - 13 april

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 1.0 1:15:55 0:55:35
2 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 2.0 1:24:59 0:57:15
3 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 3.0 1:21:09 0:59:24
4 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 4.0 1:25:03 1:00:03
5 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 5.0 SSG  

WAC 01 - ORC B Fleet - 13 april

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8941 Jip 0.5159, 0.7139, 0.8450 Janneke van Hemert Dehler 28 1.0 1:29:08 1:03:38
2 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 2.0 1:24:30 1:04:19
3 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 3.0 1:36:59 1:07:26
4 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 4.0 1:32:07 1:07:29
5 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 5.0 1:42:17 1:09:26
6 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 6.0 1:35:17 1:10:00
7 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 7.0 1:38:44 1:11:33
8 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 8.0 1:39:14 1:12:28
9 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 9.0 1:50:36 1:17:40
10 ORC B NED 2758 Albatros 0.4439, 0.6181, 0.7568 Johan Verlaan Amigo 27 10.0 2:06:00 1:17:53
11 ORC B NED 104 Tir na nOg 0.4919, 0.6749, 0.7994 Frans Dommele Waarschip 660 11.0 1:59:05 1:20:22

WAC 01 - X-79 Fleet - 13 april

Start: X-79, Finishes: Place, Time: 1925, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 1.0 1:46:47 1:03:26
2 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 2.0 1:57:57 1:10:04
3 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 3.0 2:06:37 1:15:13

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 5

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com