event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 02 - J-80 Fleet - 20 april

Start: J/80, Finishes: Elapsed time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul Bernard Holsboer J-80 1.0 01:12:50 1:12:50
2 J-80 NED 708 Joyride Torsten Nullmeier J-80 2.0 01:12:54 1:12:54
3 J-80 GBR 1305 Sissyphus Bolke Burnaby Lautier J-80 3.0 01:13:55 1:13:55
4 J-80 NED 319 Cpt. Jack Hans Hienkes J-80 4.0 01:14:08 1:14:08
5 J-80 NED 938 The Joker Marc Pessel J-80 5.0 01:15:51 1:15:51
6 J-80 NED 8905 Jamm Edwin Stut J-80 6.0 01:16:30 1:16:30
7 J-80 NED 7916 Jaws Eric - Theun - Guido J-80 7.0 01:17:00 1:17:00
8 J-80 NED 1256 Jive Bart de Rooij J-80 8.0 SSG  

WAC 02 - ORC A Fleet - 20 april

Start: ORC A, Finishes: Elapsed time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2876 Yamahoela Hylke Steensma Yamaha 24 1.0 01:13:05 0:51:46
2 ORC A NED 2407 Eeve Wouter Versluijs Marieholm IF 2.0 01:17:50 0:52:26
3 ORC A NED 4333 Comodo Rene Kemps GK 24 3.0 01:16:33 0:53:28
4 ORC A NED 5328 Black Pearl Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 4.0 01:13:47 0:54:01
5 ORC A NED 8529 Fair Wind Xander Bianchi Beneteau First 27 5.0 01:17:49 0:56:58
6 ORC A NED 2284 Balletent Rene Morien Extension 24 6.0 01:16:38 0:57:46
7 ORC A NED 3047 Firstie Derk Jan van den Berg First Class 8 7.0 01:10:00 1:01:39
8 ORC A NED 8954 Flyer Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 8.0 01:16:35 1:02:54

WAC 02 - ORC B Fleet - 20 april

Start: ORC B, Finishes: Elapsed time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8937 Geusje Rien Beekes Dehler 28 1.0 01:19:16 0:58:04
2 ORC B NED 8940 Jeanne Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 2.0 01:26:16 0:58:34
3 ORC B NED 3340 Lyra Hans Hentzepeter Albin Vega 3.0 01:25:15 0:59:16
4 ORC B NED 660 Tir na nOg Frans Dommele Waarschip 660 4.0 01:30:00 1:02:15
5 ORC B NED 6574 Windrose Bert Piels Bavaria 820 5.0 01:25:58 1:02:17
6 ORC B NED 8941 Jip Janneke van Hemert Dehler 28 6.0 01:27:29 1:02:27
7 ORC B NED 8942 Pallas Maurice van de Grint Feeling 286 special 7.0 01:25:22 1:02:43
8 ORC B NED 8945 Orion Dick de Kruijk Bonita 767 8.0 01:26:17 1:03:01
9 ORC B NED 2758 Albatros Johan Verlaan Amigo 27 9.0 01:42:00 1:03:03
10 ORC B NED 5636 Quest Han van Nes Dehler 25 CR 10.0 01:22:57 1:03:08
11 ORC B NED 9123 SweetSpot Sander de Bruin Sun Way 25 11.0 01:30:42 1:03:41
12 ORC B NED 3333 Pura Vida Roel Wevers Dufour 30 Classic 12.0 01:21:12 1:06:49

WAC 02 - X-79 Fleet - 20 april

Start: X-79, Finishes: Elapsed time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat HelmName Class Points Place
1 X-79 NED 5594 Climax Jeroen Nuesink X-79 1.0 1
2 X-79 NED 8833 DesiriX Rosanne Lagewaart X-79 2.0 2
3 X-79 NED 390 SiXstijn Bart Hermelink X-79 3.0 3
4 X-79 NED 1989 Bliksem Gerard Meijer X-79 4.0 4
5 X-79 NED 5867 X-tra Frans Driessen X-79 5.0 5

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 8

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com