event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 02 - J-80 Fleet - 20 april

Start: J/80, Finishes: Elapsed time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 01:12:50 1:12:50
2 J-80 NED 708 Joyride   Torsten Nullmeier J-80 2.0 01:12:54 1:12:54
3 J-80 GBR 1305 Sissyphus   Bolke Burnaby Lautier J-80 3.0 01:13:55 1:13:55
4 J-80 NED 319 Cpt. Jack   Hans Hienkes J-80 4.0 01:14:08 1:14:08
5 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 5.0 01:15:51 1:15:51
6 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 6.0 01:16:30 1:16:30
7 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 7.0 01:17:00 1:17:00
8 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 8.0 SSG  

WAC 02 - ORC A Fleet - 20 april

Start: ORC A, Finishes: Elapsed time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 1.0 01:13:05 0:51:46
2 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 2.0 01:17:50 0:52:26
3 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 3.0 01:16:33 0:53:28
4 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 4.0 01:13:47 0:54:01
5 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 5.0 01:16:35 0:54:04
6 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 6.0 01:16:38 0:56:06
7 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 7.0 01:10:00 0:56:25
8 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 8.0 01:17:49 0:56:58

WAC 02 - ORC B Fleet - 20 april

Start: ORC B, Finishes: Elapsed time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 1.0 01:19:16 0:58:04
2 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 2.0 01:26:16 0:58:34
3 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 3.0 01:25:15 0:59:16
4 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 4.0 01:25:58 1:02:17
5 ORC B NED 8941 Jip 0.5159, 0.7139, 0.8450 Janneke van Hemert Dehler 28 5.0 01:27:29 1:02:27
6 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 6.0 01:25:22 1:02:43
7 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 7.0 01:26:17 1:03:01
8 ORC B NED 2758 Albatros 0.4439, 0.6181, 0.7568 Johan Verlaan Amigo 27 8.0 01:42:00 1:03:03
9 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 9.0 01:22:57 1:03:08
10 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 10.0 01:30:42 1:03:41
11 ORC B NED 104 Tir na nOg 0.4919, 0.6749, 0.7994 Frans Dommele Waarschip 660 11.0 01:35:00 1:04:07
12 ORC B NED 3333 Pura Vida 0.5863, 0.8228, 0.9749 Roel Wevers Dufour 30 Classic 12.0 01:21:12 1:06:49

WAC 02 - X-79 Fleet - 20 april

Start: X-79, Finishes: Elapsed time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Place
1 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 1.0 1
2 X-79 NED 8833 DesiriX 0.5941, 0.8017, 0.9052 Rosanne Lagewaart X-79 2.0 2
3 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 3.0 3
4 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 4.0 4
5 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 5.0 5

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 8

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com