event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 03 - J-80 Fleet - 27 april

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1:02:13 1:02:13
2 J-80 NED 319 Cpt. Jack   Hans Hienkes J-80 2.0 1:03:02 1:03:02
3 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 3.0 1:06:28 1:06:28

WAC 03 - ORC A Fleet - 27 april

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 1.0 0:44:42 0:30:07
2 ORC A NED 8938 Viva la Vida 0.5522, 0.7392, 0.8298 Hans Spee Saffier 26 2.0 0:41:48 0:30:54
3 ORC A NED 3664 Fun Run 0.5253, 0.7214, 0.8358 Gerrit Gortzak Gib Sea 80 plus 3.0 0:42:59 0:31:00
4 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 4.0 0:44:07 0:31:09
5 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 5.0 0:45:51 0:32:02
6 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 6.0 0:44:18 0:32:26
7 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 7.0 0:46:00 0:33:40
8 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 8.0 0:42:16 0:34:04

WAC 03 - ORC B Fleet - 27 april

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 1.0 0:44:01 0:32:09
2 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 2.0 0:44:02 0:32:15
3 ORC B NED 104 Tir na nOg 0.4919, 0.6749, 0.7994 Frans Dommele Waarschip 660 3.0 0:48:01 0:32:24
4 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 4.0 0:46:54 0:32:37
5 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 5.0 0:46:55 0:34:00
6 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 6.0 0:49:03 0:34:27
7 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 7.0 0:45:48 0:34:52
8 ORC B NED 6983 Aguazul 0.5118, 0.7206, 0.8549 Hank Burken Beneteau First 285 8.0 0:48:50 0:35:11
9 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 9.0 SSG  

WAC 03 - X-79 Fleet - 27 april

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 1.0 1:07:52 0:54:25
2 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 2.0 1:09:35 0:55:47
3 X-79 NED 8833 DesiriX 0.5941, 0.8017, 0.9052 Rosanne Lagewaart X-79 3.0 1:10:54 0:56:50
4 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 4.0 1:11:17 0:57:09

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 9

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com