event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 04 - J-80 Fleet - 3 mei

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Place
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1
2 J-80 NED 319 Cpt. Jack   Hans Hienkes J-80 2.0 2
3 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 3.0 3
4 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 4.0 4
5 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 5.0 5
6 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 6.0 6

WAC 04 - ORC A Fleet - 3 mei

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 1.0 01:24:13 0:59:40
2 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 2.0 01:32:20 1:02:12
3 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 3.0 01:24:59 1:02:13
4 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 4.0 01:30:00 1:03:32
5 ORC A NED 3664 Fun Run 0.5253, 0.7214, 0.8358 Gerrit Gortzak Gib Sea 80 plus 5.0 01:28:49 1:04:04
6 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 6.0 01:27:59 1:04:25
7 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 7.0 SSG  

WAC 04 - ORC B Fleet - 3 mei

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 1.0 00:50:44 0:37:03
2 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 2.0 00:55:26 0:37:38
3 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 3.0 00:54:11 0:37:40
4 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 4.0 00:52:32 0:38:04
5 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 5.0 00:54:52 0:38:32
6 ORC B NED 8941 Jip 0.5159, 0.7139, 0.8450 Janneke van Hemert Dehler 28 6.0 00:54:13 0:38:42
7 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 7.0 00:50:54 0:38:45
8 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 8.0 00:52:59 0:38:49
9 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 9.0 00:52:52 0:38:50
10 ORC B NED 660 Tir na nOg 0.5022, 0.6916, 0.8025 Frans Dommele Waarschip 660 10.0 00:58:47 0:40:39
11 ORC B NED 3757 Heart of Gold 0.5473, 0.7415, 0.8328 Albert Wiggers Beneteau First 285 11.0 00:55:32 0:41:11

WAC 04 - X-79 Fleet - 3 mei

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Place
1 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 1.0 1
2 X-79 NED 8833 DesiriX 0.5941, 0.8017, 0.9052 Rosanne Lagewaart X-79 2.0 2
3 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 3.0 3
4 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 4.0 4
5 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 5.0 5

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 7

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com