event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 05 - J-80 Fleet - 11 mei

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Place
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1
2 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 2.0 2
3 J-80 NED 319 Cpt. Jack   Hans Hienkes J-80 3.0 3
4 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 4.0 4

WAC 05 - ORC A Fleet - 11 mei

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 8938 Viva la Vida 0.5522, 0.7392, 0.8298 Hans Spee Saffier 26 1.0 1:26:46 1:12:00
2 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 2.0 1:33:15 1:14:02
3 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 3.0 1:29:00 1:15:35
4 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 9.0 DNF  
4 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 9.0 DNF  
4 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 9.0 DNF  
4 ORC A NED 3047 Firstie 0.6519, 0.8806, 1.0220 Derk Jan van den Berg First Class 8 9.0 DNF  
4 ORC A NED 9039 Dragonfly 0.63, 0.8699, 1.0047 Alan Rijks Draak Int. 9.0 DNF  

WAC 05 - ORC B Fleet - 11 mei

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 1.0 1:00:02 0:50:47
2 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 2.0 1:04:48 0:51:55
3 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 3.0 1:04:25 0:52:28
4 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 4.0 1:05:31 0:52:46
5 ORC B NED 3757 Heart of Gold 0.5473, 0.7415, 0.8328 Albert Wiggers Beneteau First 285 5.0 1:04:50 0:54:00
6 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 6.0 1:05:11 0:55:07
7 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 7.0 1:32:00 1:18:40
8 ORC B NED 660 Tir na nOg 0.5022, 0.6916, 0.8025 Frans Dommele Waarschip 660 9.0 DNF  

WAC 05 - X-79 Fleet - 11 mei

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 1.0 1:19:00 1:11:31
2 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 3.0 DNF  

Scoring codes used

CodeDescription
DNFGestart, maar niet gefinishd

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com