event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 07 - J-80 Fleet - 25 mei

Start: J/80, Finishes: Place, Time: 1920, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Place
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1
2 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 2.0 2
3 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 3.0 3

WAC 07 - ORC A Fleet - 25 mei

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 1.0 1:04:20 0:49:18
2 ORC A NED 8938 Viva la Vida 0.5522, 0.7392, 0.8298 Hans Spee Saffier 26 2.0 1:02:14 0:51:38
3 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 3.0 1:05:30 0:52:52
4 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 4.0 1:06:26 0:55:43
5 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 5.0 1:06:18 0:56:18
6 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 6.0 1:01:28 0:56:33

WAC 07 - ORC B Fleet - 25 mei

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 1.0 1:04:22 0:54:25
2 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 2.0 1:08:25 0:55:06
3 ORC B NED 8933 Join 0.5269, 0.7265, 0.8549 Joost Zwartenkot Bonita 767 3.0 1:05:47 0:56:14
4 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 4.0 1:07:58 0:57:30
5 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 5.0 1:08:23 0:57:49
6 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 6.0 1:11:13 0:58:01
7 ORC B NED 8941 Jip 0.5159, 0.7139, 0.8450 Janneke van Hemert Dehler 28 7.0 1:09:00 0:58:18
8 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 8.0 1:08:52 0:58:53
9 ORC B NED 8711 Clara 0.4794, 0.6585, 0.7618 Dingeman Boogert Frances 26 9.0 1:19:45 1:00:45
10 ORC B NED 6983 Aguazul 0.5118, 0.7206, 0.8549 Hank Burken Beneteau First 285 10.0 1:13:21 1:02:42
11 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 11.0 1:14:16 1:03:58

WAC 07 - X-79 Fleet - 25 mei

Start: X-79, Finishes: Place, Time: 1925, Wind strength: high
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Place
1 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 1.0 1
2 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 2.0 2

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com