event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 08 - J-80 Fleet - 1 juni

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1:18:15 1:18:15
2 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 2.0 1:18:49 1:18:49
3 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 3.0 1:19:24 1:19:24
4 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 4.0 1:21:30 1:21:30
5 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 5.0 1:23:16 1:23:16

WAC 08 - ORC A Fleet - 1 juni

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 1.0 1:27:47 1:02:11
2 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 2.0 1:37:03 1:05:23
3 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 3.0 1:35:28 1:06:41
4 ORC A NED 8938 Viva la Vida 0.5522, 0.7392, 0.8298 Hans Spee Saffier 26 4.0 1:32:05 1:08:04
5 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 5.0 1:36:32 1:08:09
6 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 6.0 1:36:06 1:10:21
7 ORC A NED 1218 Jetstream 0.5450, 0.7442, 0.8486 Paul Knip J-22 7.0 1:34:51 1:10:35
8 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 8.0 1:36:57 1:10:59
9 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 9.0 1:38:33 1:12:08
10 ORC A NED 3047 Firstie 0.6519, 0.8806, 1.0220 Derk Jan van den Berg First Class 8 10.0 1:32:39 1:21:35
11 ORC A NED 9039 Dragonfly 0.63, 0.8699, 1.0047 Alan Rijks Draak Int. 12.0 DNF  

WAC 08 - ORC B Fleet - 1 juni

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 1.0 1:06:08 0:44:54
2 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 2.0 1:01:22 0:44:57
3 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 3.0 1:07:42 0:47:04
4 ORC B NED 8933 Join 0.5269, 0.7265, 0.8549 Joost Zwartenkot Bonita 767 4.0 1:05:24 0:47:31
5 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 5.0 1:05:11 0:47:36
6 ORC B NED 104 Tir na nOg 0.4919, 0.6749, 0.7994 Frans Dommele Waarschip 660 6.0 1:12:04 0:48:38
7 ORC B NED 2758 Albatros 0.4439, 0.6181, 0.7568 Johan Verlaan Amigo 27 7.0 1:19:49 0:49:20
8 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 8.0 1:11:06 0:49:56
9 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 9.0 1:08:08 0:50:03
10 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 10.0 1:06:33 0:50:39
11 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 11.0 1:10:33 0:51:07

WAC 08 - X-79 Fleet - 1 juni

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 8833 DesiriX 0.5941, 0.8017, 0.9052 Rosanne Lagewaart X-79 1.0 1:26:01 1:08:58
2 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 2.0 1:26:59 1:09:44
3 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 3.0 1:27:33 1:10:11
4 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 4.0 1:28:23 1:10:51
5 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 5.0 1:30:42 1:12:43

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFGestart, maar niet gefinishd 12

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com