event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 09 - J-80 Fleet - 8 juni

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1:10:58 1:10:58
2 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 2.0 1:13:04 1:13:04
3 J-80 NED 319 Cpt. Jack   Hans Hienkes J-80 3.0 1:14:56 1:14:56
4 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 4.0 1:16:30 1:16:30
5 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 5.0 1:19:35 1:19:35

WAC 09 - ORC A Fleet - 8 juni

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 1.0 1:11:22 0:36:26
2 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 2.0 1:09:39 0:37:07
3 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 3.0 1:13:00 0:37:22
4 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 4.0 1:06:17 0:39:10
5 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 5.0 1:16:34 0:39:54
6 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 6.0 1:15:26 0:40:52
7 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 7.0 1:14:08 0:41:29
8 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 8.0 SSG  

WAC 09 - ORC B Fleet - 8 juni

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 1.0 1:17:47 0:37:35
2 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 2.0 1:14:48 0:39:47
3 ORC B NED 8933 Join 0.5269, 0.7265, 0.8549 Joost Zwartenkot Bonita 767 3.0 1:17:29 0:40:50
4 ORC B NED 104 Tir na nOg 0.4919, 0.6749, 0.7994 Frans Dommele Waarschip 660 4.0 1:23:04 0:40:52
5 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 5.0 1:19:04 0:41:09
6 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 6.0 1:18:40 0:41:27
7 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 7.0 1:23:03 0:42:36
8 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 8.0 1:15:32 0:42:38

WAC 09 - X-79 Fleet - 8 juni

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 1.0 1:17:34 0:46:05
2 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 2.0 1:17:50 0:46:14
3 X-79 NED 8833 DesiriX 0.5941, 0.8017, 0.9052 Rosanne Lagewaart X-79 3.0 1:18:10 0:46:26
4 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 4.0 1:19:08 0:47:01
5 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 5.0 1:30:49 0:53:57

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 8

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com