event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 10 - J-80 Fleet - 15 juni

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1:06:52 1:06:52
2 J-80 NED 856 Njord   Bram Adema J-80 2.0 1:06:59 1:06:59
3 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 3.0 1:10:03 1:10:03
4 J-80 NED 319 Cpt. Jack   Hans Hienkes J-80 4.0 1:10:09 1:10:09
5 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 5.0 1:11:03 1:11:03
6 J-80 GBR 1305 Sissyphus   Bolke Burnaby Lautier J-80 6.0 1:11:16 1:11:16
7 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 7.0 1:11:43 1:11:43

WAC 10 - ORC A Fleet - 15 juni

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 1.0 1:20:24 0:56:57
2 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 2.0 1:22:16 0:57:28
3 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 3.0 1:25:37 0:57:41
4 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 4.0 1:19:07 0:57:55
5 ORC A NED 3664 Fun Run 0.5253, 0.7214, 0.8358 Gerrit Gortzak Gib Sea 80 plus 5.0 1:22:43 0:59:40
6 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 6.0 1:25:12 1:00:09
7 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 7.0 1:25:10 1:02:21
8 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 8.0 1:22:06 1:06:10
9 ORC A NED 9039 Dragonfly 0.63, 0.8699, 1.0047 Alan Rijks Draak Int. 9.0 1:18:39 1:08:25

WAC 10 - ORC B Fleet - 15 juni

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 1.0 1:22:04 0:59:56
2 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 2.0 1:29:24 1:00:42
3 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 3.0 1:27:55 1:01:08
4 ORC B NED 104 Tir na nOg 0.4919, 0.6749, 0.7994 Frans Dommele Waarschip 660 4.0 1:34:58 1:04:06
5 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 5.0 1:28:23 1:04:56
6 ORC B NED 8933 Join 0.5269, 0.7265, 0.8549 Joost Zwartenkot Bonita 767 6.0 1:29:41 1:05:09
7 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 7.0 1:30:24 1:05:30
8 ORC B NED 6983 Aguazul 0.5118, 0.7206, 0.8549 Hank Burken Beneteau First 285 8.0 1:31:25 1:05:52
9 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 9.0 1:29:14 1:07:55
10 ORC B   Meeuw 0.5560, 0.7647, 0.8880 Eddo Overman Hurley 800 10.0 1:36:08 1:13:31

WAC 10 - X-79 Fleet - 15 juni

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 8833 DesiriX 0.5941, 0.8017, 0.9052 Rosanne Lagewaart X-79 1.0 1:12:40 0:58:15
2 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 2.0 1:14:03 0:59:22
3 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 3.0 1:15:04 1:00:11
4 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 4.0 1:19:28 1:03:43
5 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 5.0 SSG  

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 5

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com