event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 11 - J-80 Fleet - 22 juni

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 708 Joyride   Torsten Nullmeier J-80 1.0 1:06:40 1:06:40
2 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 2.0 1:07:57 1:07:57
3 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 3.0 1:08:12 1:08:12
4 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 4.0 1:08:56 1:08:56
5 J-80 GBR 1305 Sissyphus   Bolke Burnaby Lautier J-80 5.0 1:09:32 1:09:32
6 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 6.0 1:10:44 1:10:44

WAC 11 - ORC A Fleet - 22 juni

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 1.0 1:19:53 0:53:49
2 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 2.0 1:22:04 0:57:19
3 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 3.0 01:23:47 0:59:09
4 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 4.0 1:25:51 1:00:49
5 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 5.0 01:23:44 1:01:18
6 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 6.0 01:25:14 1:02:23
7 ORC A NED 1218 Jetstream 0.5450, 0.7442, 0.8486 Paul Knip J-22 7.0 1:24:30 1:02:53
8 ORC A NED 8938 Viva la Vida 0.5522, 0.7392, 0.8298 Hans Spee Saffier 26 8.0 1:36:58 1:11:41
9 ORC A NED 3664 Fun Run 0.5253, 0.7214, 0.8358 Gerrit Gortzak Gib Sea 80 plus 9.0 1:40:42 1:12:39
10 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 10.0 1:36:17 1:17:36
11 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 11.0 1:52:22 1:22:16
12 ORC A NED 9039 Dragonfly 0.63, 0.8699, 1.0047 Alan Rijks Draak Int. 12.0 1:35:50 1:23:22

WAC 11 - ORC B Fleet - 22 juni

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 1.0 1:24:47 0:57:34
2 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 2.0 1:23:20 0:57:57
3 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 3.0 1:20:40 0:58:27
4 ORC B NED 8941 Jip 0.5159, 0.7139, 0.8450 Janneke van Hemert Dehler 28 4.0 1:22:52 0:59:10
5 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 5.0 1:21:18 0:59:33
6 ORC B NED 6983 Aguazul 0.5118, 0.7206, 0.8549 Hank Burken Beneteau First 285 6.0 1:33:22 1:07:17
7 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 7.0 1:33:02 1:07:57
8 ORC B   Meeuw 0.5560, 0.7647, 0.8880 Eddo Overman Hurley 800 8.0 1:34:07 1:11:58
9 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 11.0 SSG  
10 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 12.0 DNF  
10 ORC B NED 3757 Heart of Gold 0.5473, 0.7415, 0.8328 Albert Wiggers Beneteau First 285 12.0 DNF  

WAC 11 - X-79 Fleet - 22 juni

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 1.0 1:10:44 0:56:42
2 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 2.0 1:14:24 0:59:39
3 X-79 NED 8833 DesiriX 0.5941, 0.8017, 0.9052 Rosanne Lagewaart X-79 3.0 1:16:46 1:01:33
4 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 4.0 1:17:09 1:01:51
5 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 6.0 DNF  

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFGestart, maar niet gefinishd 12, 6
SSGStart Schip Geweest 11

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com