event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 12 - J-80 Fleet - 29 juni

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1:19:05 1:19:05
2 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 2.0 1:19:35 1:19:35
3 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 3.0 1:22:08 1:22:08
4 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 4.0 1:27:04 1:27:04

WAC 12 - ORC A Fleet - 29 juni

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 1.0 1:44:11 0:51:39
2 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 2.0 1:41:28 0:51:48
3 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 3.0 1:41:31 0:54:07
4 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 4.0 1:49:14 0:55:54
5 ORC A NED 8529 Fair Wind 0.5417, 0.7320, 0.8388 Xander Bianchi Beneteau First 27 5.0 1:44:24 0:56:33
6 ORC A NED 3664 Fun Run 0.5253, 0.7214, 0.8358 Gerrit Gortzak Gib Sea 80 plus 6.0 1:48:48 0:57:09
7 ORC A NED 1218 Jetstream 0.5450, 0.7442, 0.8486 Paul Knip J-22 7.0 1:45:56 0:57:44
8 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 8.0 1:40:27 0:59:22
9 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 9.0 SSG  

WAC 12 - ORC B Fleet - 29 juni

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 8945 Orion 0.5319, 0.7303, 0.8459 Dick de Kruijk Bonita 767 1.0 1:45:01 0:55:52
2 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 2.0 1:54:16 0:57:02
3 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 3.0 1:56:16 1:00:30
4 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 4.0 1:53:53 1:00:34
5 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 5.0 2:05:41 1:00:44
6 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 6.0 1:55:24 1:00:49
7 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 7.0 1:48:02 1:00:59
8 ORC B NED 3757 Heart of Gold 0.5473, 0.7415, 0.8328 Albert Wiggers Beneteau First 285 8.0 2:00:50 1:06:08
9 ORC B NED 9123 SweetSpot 0.5130, 0.7022, 0.8146 Sander de Bruin Sun Way 25 9.0 2:26:25 1:15:07
10 ORC B NED 6983 Aguazul 0.5118, 0.7206, 0.8549 Hank Burken Beneteau First 285 11.0 DNF  

WAC 12 - X-79 Fleet - 29 juni

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: low
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 1.0 1:29:13 0:53:00
2 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 2.0 1:34:16 0:56:00
3 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 3.0 1:35:06 0:56:30
4 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 4.0 1:37:16 0:57:47

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFGestart, maar niet gefinishd 11
SSGStart Schip Geweest 9

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com