event burgee venue burgee

Woensdagavondcompetitie 2022

Roei & Zeilvereniging Naarden

WAC 20 - J-80 Fleet - 24 augustus

Start: J/80, Finishes: Finish time, Time: 1920, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 J-80 NED 1540 Juul   Bernard Holsboer J-80 1.0 1:20:00 1:20:00
2 J-80 NED 938 The Joker   Marc Pessel J-80 2.0 1:21:37 1:21:37
3 J-80 NED 708 Joyride   Torsten Nullmeier J-80 3.0 1:21:38 1:21:38
4 J-80 NED 8905 Jamm   Edwin Stut J-80 4.0 1:21:39 1:21:39
5 J-80 NED 1256 Jive   Bart de Rooij J-80 5.0 1:21:45 1:21:45
6 J-80 NED 7916 Jaws   Eric - Theun - Guido J-80 6.0 1:24:58 1:24:58

WAC 20 - ORC A Fleet - 24 augustus

Start: ORC A, Finishes: Finish time, Time: 1930, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC A NED 2407 Eeve 0.4957, 0.6737, 0.7663 Wouter Versluijs Marieholm IF 1.0 1:36:54 1:05:17
2 ORC A NED 2876 Yamahoela 0.5105, 0.7084, 0.8364 Hylke Steensma Yamaha 24 2.0 1:37:27 1:09:02
3 ORC A NED 8954 Flyer 0.5212, 0.7060, 0.8033 Jasper Ravesteijn Hunter 28.5 3.0 1:38:47 1:09:44
4 ORC A NED 5328 Black Pearl 0.5330, 0.7321, 0.8492 Martijn - Bart - Fred Extra Paulette 4.0 1:35:33 1:09:57
5 ORC A NED 8938 Viva la Vida 0.5522, 0.7392, 0.8298 Hans Spee Saffier 26 5.0 1:34:50 1:10:06
6 ORC A NED 2284 Balletent 0.5595, 0.7321, 0.7940 Rene Morien Extension 24 6.0 1:36:14 1:10:27
7 ORC A NED 3047 Firstie 0.5910, 0.8060, 0.9200 Derk Jan van den Berg First Class 8 7.0 1:31:58 1:14:08
8 ORC A NED 4333 Comodo 0.5118, 0.6985, 0.8071 Rene Kemps GK 24 8.0 1:46:32 1:14:25
9 ORC A NED 3664 Fun Run 0.5253, 0.7214, 0.8358 Gerrit Gortzak Gib Sea 80 plus 9.0 1:44:17 1:15:14

WAC 20 - ORC B Fleet - 24 augustus

Start: ORC B, Finishes: Finish time, Time: 1935, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 ORC B NED 3340 Lyra 0.4991, 0.6953, 0.8053 Hans Hentzepeter Albin Vega 1.0 1:40:00 1:09:32
2 ORC B NED 8940 Jeanne 0.4832, 0.6789, 0.8011 Ivo Koopmans Jeanneau Poker 27 2.0 1:44:00 1:10:36
3 ORC B NED 8945 Orion 0.5291, 0.7291, 0.8468 Dick de Kruijk Bonita 767 3.0 1:41:03 1:13:41
4 ORC B NED 5636 Quest 0.5645, 0.7612, 0.8550 Han van Nes Dehler 25 CR 4.0 1:37:30 1:14:13
5 ORC B NED 8942 Pallas 0.5270, 0.7346, 0.8612 Maurice van de Grint Feeling 286 special 5.0 1:41:50 1:14:48
6 ORC B NED 8933 Join 0.5269, 0.7265, 0.8549 Joost Zwartenkot Bonita 767 6.0 1:43:05 1:14:53
7 ORC B NED 6574 Windrose 0.5204, 0.7246, 0.8455 Bert Piels Bavaria 820 7.0 1:43:52 1:15:16
8 ORC B NED 8937 Geusje 0.5319, 0.7325, 0.8455 Rien Beekes Dehler 28 8.0 1:44:43 1:16:42
9 ORC B 2626 Dirk 0.4996, 0.6883, 0.8063 John Postma Hallberg Rassy 26 9.0 1:54:19 1:18:41
10 ORC B 1211 Meeuw 0.5560, 0.7647, 0.8880 Eddo Overman Hurley 800 10.0 2:08:04 1:37:56
11 ORC B NED 8941 Jip 0.5159, 0.7139, 0.8450 Janneke van Hemert Dehler 28 11.0 SSG  

WAC 20 - X-79 Fleet - 24 augustus

Start: X-79, Finishes: Finish time, Time: 1925, Wind strength: medium
Rank Fleet SailNo Boat WindRats HelmName Class Points Elapsed Corrected
1 X-79 NED 5594 Climax 0.5941, 0.8017, 0.9052 Jeroen Nuesink X-79 1.0 1:26:33 1:09:23
2 X-79 NED 390 SiXstijn 0.5941, 0.8017, 0.9052 Bart Hermelink X-79 2.0 1:28:26 1:10:54
3 X-79 NED 5867 X-tra 0.5941, 0.8017, 0.9052 Frans Driessen X-79 3.0 1:33:02 1:14:35
4 X-79 NED 1989 Bliksem 0.5941, 0.8017, 0.9052 Gerard Meijer X-79 4.0 1:33:53 1:15:16

Scoring codes used

CodeDescription Points
SSGStart Schip Geweest 11

https://rzvnaarden.nl

https://rzvnaarden.nl/wedstrijdzeilen/wac/
wedstrijd@rzvnaarden.nl

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com